Криничненська територіальна громада

Болградського району Одеської області

Увага!

Дата: 17.12.2021 15:01
Кількість переглядів: 286

Всеукраїнська благодійна організація
«Асоціація благодійників України»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації, Свою діяльність вона скеровує на створення максимально сприятливих умов для розвитку благодійності в Україні; впровадження системи трансферу сучасних технологій ведення благодійної діяльності, модернізацію сучасного законодавства, яке регулює здійснення доброчинної діяльності в Україні, широку популяризацію доброчинності в суспільстві.

Основні напрямки діяльності Асоціації:

 • поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення можливостей для їх діалогу;
 • допомога у здійсненні системної благодійності: професійно, якісно,

прозоро;

 • підтримка ініціатив щодо вдосконалення законодавчих, фінансових, економічних та соціальних умов провадження доброчинності;
 • інституційний розвиток.

Асоціація благодійників України реалізує як власні проекти, спрямовані на розвиток доброчинності в Україні, так і підтримує партнерські програми і проекти, а також заохочує громадські ініціативи у сфері благодійності.

Протягом 2012 2021 років командою ВБО «Асоціація благодійників України» було втілено в життя низку великих проектів, найосновнїші з них:

Національний конкурс «Благодійна Україна» (2012 р. - дотепер).

Щорічне відзначення найкращих благодійних та волонтерських проектів та ініціатив в Україні, допомога налагодження комунікацій між благодійниками та органами влади, поширення найкращого досвіду,

Спеціальна відзнака «Народний благодійник» (2012 р. - дотепер). Щорічна відзнака в рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна» з пошуку та відзначення народного благодійника. Онлайн голосування, відкрите для усіх.

«Зелена книга української доброчинності» (стан розвитку доброчинності в Україні) (2012 р, - дотепер). Щорічний аналітичний збірник, підготовлений на базі експертного опитування «Благодійність в Україні», який містить аналіз поточного стану благодійності в нашій країні.

Впровадження в Україні відсоткової філантропії (2012 р, - дотепер). В Україні ініціативу Асоціації благодійників України про запровадження механізму відсоткової філантропії підтримала велика група народних депутатів України та зареєструвала проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки неприбуткових організацій)» — 2122 від 12.05.2015 р.

Відзнака імені Богдана та Варвари Ханєнків (2018 р. - дотепер). Відзнака вручається за особливий внесок у розвиток добротворення в Україні, Аналітичний центр «БлагоУкраїна» (2019 р. - дотепер). Предметом діяльності Аналітичного центру «БлагоУкраїна» є дослідження проблем розвитку' благодійності, волонтерства, соціального підприємництва в Україні, аналіз державної соціальної політики,

»

Від 2012 року' Асоціацією здійснюється інформаційна підтримка не лише партнерів та членів АБУ, але й інформування суспільства про національні чи місцеві заходи у сфері доброчинності (благодійність та волонтерство). Загалом за роки діяльності Асоціації інформаційна підтримка з її офіційного сайту була надана понад 2500 благодійним акціям, які проводилися доброчинцями в усіх регіонах України,

Президент АБУ - Олександр Максим чук Виконавчий директор АБУ - Оксана Лобко

Детальніше про асоціацію на її сайті: https://vboabu.org.ua/about.

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціації благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально- оріснтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик,

Це єдиний діючий загальнонаціональний проект із відзначення благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільстві, який розпочав свою історію у 2007 році з конкурсу «Благодійник року», а в розширеному форматі конкурсу «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. За підсумками конкурсу кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою - бурштиновим «Ангелом добра». «Ангел добра» - скульптура янгола з кераміки, із оздобленням сонячним камінням бурштином, який легально видобувається «Асоціацію Бурштиновий світ» на родовищі у Рівненській області. За роки проведення Конкурс став знаковою подією у суспільному житті нашої країни.

Метою конкурсу € всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, популяризація благодійництва та волонтерства, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Оргкомітетом Конкурсу визначаються 25 конкурсних номінації, за якими проводиться відбір, оцінюванім конкурсних заявок та визначенні переможців: Основні колективні номінації:

 1. Благодійність в соціальній

сфері.

 1. Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.
 2. Благодійність в захисті України.

!4.Благодійність неурядового сектору.

 1. «Добро починається з тебе».
 2. Молодіжні благодійні

ініціативи.

П.Благодійна акція року.

 1. «Платформа добра».
 2. «Інновації в благодійності».

22. Менеджер року у сфері доброчинності.

г


І.   Благодійність великого бізнесу.

 

 1. Благодійність середнього та малого бізнесу.
 2. Корпоративна благодійність.
 3. Колективне волонтерство.
 4. Всеукраїнська благодійність.
 5. Регіональна благодійність.
 6. Місцева благодійність.
 7. Благодійність в охороні здоров’я.
 8. Благодійність в освіті та науці. Ю.Бдагодїйшсть в культурі та

мистецтві.

Індивідуальні номінації:

 1. Благодійник року.
 2. Волонтер року.

 

Спеціальні номінації:

 1.  Народний благодійник,                                                                                25,Допомога з-за кордону.
 1. Медіа І благодійність.

Кожна конкурсна заяза оцінюється незалежною Національною експертною радою. Рішення Національної експертної ради щодо визначення переможців та лауреатів оголошується на офіційній урочистій церемонії, яка традиційно проводиться у Києві навесні наступного року від оголошення початку' Конкурсу,

У 2021 році організатори Конкурсу отримали 1163 конкурсні заявки, що є найвищим показником за всю історію проведення Конкурсу, Переможці Конкурсу та лауреати були визначені у всіх 25 конкурсних номінаціях.

Регіональні церемонії нагородження переможців Конкурсу проведені у і і областях (у Львівській, Одеській, Хмельницькій, Житомирській, Херсонській, Київській, Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Миколаївській).

Проведенням, презентацією, популяризацією та обранням переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» займаються керівні органи: Організаційний комітет, Наглядова рада, Національна експертна рада, Медіа- рада та Ділова рада.

Організаційний комітет очолює Олександр Максимчук - президент Асоціації благодійників України,

До складу Наглядової ради входять:

Анжел і ка Рудницька - співачка, мисткиня, журналістка, волонтерка, громадська діячка. Голова Наглядової ради;

Іван Малкович - поет, директор видавництва «А-БА-Б А-ГА-ЛА-МА-ГА»; Марія Бурмака - народна артистка України, співачка;

Сергій Фоменко - співак, лідер музичного гурту «Мандри»; їрма Вітовська-Ванца - акторка, волонтерка;

Лариса Білозір - народна депутатка України, громадська діячка;

І ванна Климпуш-Цинцадзе - народна депутатка України Верховної Рада IX скликання, Голова Комітету ВР з питань інтеграції України до ЄС;

Ірина Борзова - народна депутатка України, громадська діячка.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті www.blagoukraine.org / https://vboabu.org.ua/ > https://bit.lv/382H0tD

РасеЬоок: ВІасєхЩрзЦкгаіпа

Оргкомітет конкурсу: тел. +38 (067)16 40411. 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь