Криничненська територіальна громада

Болградського району Одеської області

Оголошення конкурсу на посаду директора Криничненського ЗЗСО

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

закладу загальної середньої освіти Криничненскої сільскої ради Болградського району Одеської області

 

     Відповідно до Порядоку проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти Криничненьскої сільської ради Болградського району Одеської області (далі – Порядок), затвердженого рішенням Криничненської сільської ради  

                                                                                                                                         та розпорядження голови Криничненської сільської ради «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади на посаду директора закладу загальної середньої освіти Криничненскої сільської ради Болградського району Одеської області"

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: на посаду директора закладу загальної середньої освіти Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області призначаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (або прирівняного до нього рівня), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років,  а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

Перелік документів, які необхідно надати  для участі в конкурсі

До конкурсної комісії претендентом на посаду директора закладу загальної середньої освіти Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області надаються такі документи:

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

копія  трудової  книжки  чи  інших  документів,  що  підтверджують  стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа  може  подати    документи,  які  підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості, та інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу

 

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюватиметься за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема  Законів України «Про повну загальну середню освіту»,  «Про освіту» «Про дошкільну освіту»  «Про позашкільну освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- співбесіди з кандидатами на посаду з питань стратегії  виконання основних завдань покладених на Центр постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників».

 

 

Дата початку прийому документів:  з 25.06. 2021 року.

 

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Одеська область, Болградський район,с.Криничне вулиця Інзовська, 148, відділ освіти ,культури,спорту ,молоді та туризму Криничненської сільської ради,  до 14.07. 2021 року.

 

Про дату й час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області, претенденти будуть додатково повідомлені за вказаними контактними номерами телефону та адресою електронної пошти.

 

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Ламбова Надія Іванівна тел. 066-638-24-01, nadi1212@ukr.net.

 

Відомості про заклад загальної середньої освіти:

Назва:  заклад загальної середньої освіти Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області.

 Місце знаходження закладу (юридична адреса): 68742, Одеська область, Болградський район, село Криничне, вулиця Інзовська №113

 

Умови призначення та оплати праці:

Призначення на посаду директора закладу загальної середньої освіти Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області здійснюється на підставі розпорядження Криничненського сільського голови за результатами конкурсного відбору та з оплатою праці згідно з чинним законодавством України.

УВАГА! Відповідно до рішення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області від 19.07.2021 року до участі у конкурсі допущені наступні кандидати: Заклад загальної  середньої освіти Криничненської сільської ради Болградского району Одеської області - Меньшеніна Віра Олександрівна. 

Конкурс відбудеться 29 липня 2021 року о 10:30 годині. 

15 Вересня, 2022 р., 09:12
ДО УВАГИ ОДЕСИТІВ ТА МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ!
12 Серпня, 2022 р., 10:55
Оголошення! Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області повідомляє про наявність вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, спорту, молоді та туризму. 
21 Липня, 2022 р., 15:05
Оголошення! Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області повідомляє про наявність вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин та правового забезпечення.
04 Липня, 2022 р., 12:37
Навчання за Держзамовленням
20 Червня, 2022 р., 10:57
На виконання вимог Болградської районної державної (військової) адміністрації Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області відповідно до пунктів 6, 10 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», повідомляє про заборону відвідування пляжних зон у межах прибережної смуги Чорного моря. У разі порушення пункту 1 наказу  Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 21 травня 2022 року №9 «Про заборону перебування осіб на пляжних зонах у межах прибережної смуги Чорного моря на території Одеської області» винні будуть притягнені до адміністративної відповідальності.  
16 Червня, 2022 р., 14:01
Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області повідомляє, що ВСП «Училище №3 Національного університету «Одеська юридична академія» (далі – Училище) запрошує на навчання всіх бажаючих спортсменів.
06 Червня, 2022 р., 15:03
УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ!
01 Червня, 2022 р., 10:12
Криничненська сільська рада повідомляє про утворення добровільного формування цивільного захисту (далі – ДФЦЗ) для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов’язаних із збройною агресією російської федерації проти України!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь