Криничненська територіальна громада

Болградського району Одеської області

ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Дата: 30.06.2022 09:27
Кількість переглядів: 255

ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ:

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 

?Чи буде сформовано електронний листок непрацездатності, якщо працівник захворів невдовзі після працевлаштування?

Відповідь: Так, за умови офіційного працевлаштування особи, електронний листок непрацездатності буде сформовано, навіть якщо працівник захворів на наступний день після працевлаштування.

Електронний листок непрацездатності формується в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичного висновку (медичних висновків) у разі ідентифікації пацієнта як застрахованої особи в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

При формуванні листка непрацездатності враховується інформація про основне місце роботи застрахованої особи, а також за даними повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу з датою початку роботи подається страхувальником відповідно до Порядку повідомлення Державної податкової служби та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413.

Повідомлення подається до початку роботи працівника.

Під час обробки медичного висновку про тимчасову непрацездатність електронний листок непрацездатності не буде сформовано, якщо особа працює неофіційно, відповідно не знайдено страхувальника та за нього не подано інформацію про прийняття на роботу.

Також електронний листок непрацездатності не буде сформовано, якщо  в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування відсутні або не коректні особисті дані застрахованої особи (Прізвище, ім’я, по батькові; серія та номер паспорту; відомості про реєстрацію місця проживання та адреса фактичного проживання). У такому випадку особі необхідно звернутися до сервісного центру Пенсійного фонду з паспортом, документами про реєстрацію місця проживання та довідкою про встановлення ідентифікаційного номеру для внесення коректних даних в  реєстрі застрахованих осіб.

?Чи відображаються дані електронного листка непрацездатності в кабінеті страхувальника, у якого особа працює за сумісництвом?

Відповідь: Так. У кабінеті страхувальника, в якого особа працевлаштована за сумісництвом, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України відображаються дані електронних листків непрацездатності, сформованих з 01.10.2021 (дата набрання чинності наказу Міністерства охорони здоров'я України від 28.09.2021 № 2086).

?Як можна перевірити наявність електронного листка непрацездатності?

Відповідь:  Так. Наявність електронного листка непрацездатності та інформацію про нараховані суми можливо перевірити в особистому кабінеті застрахованої особи на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Відділ обслуговування громадян № 6
(сервісний центр) управління
обслуговування громадян Головного управління
пенсійного фонду України в Одеській області

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь