Криничненська територіальна громада

Болградського району Одеської області

ТИ_ЯК? Причини стресу в Україні

Дата: 13.07.2023 12:51
Кількість переглядів: 46

#ТИЯК ПРИЧИНИ СТРЕСУ В УКРАЇНЦІВ

Більшість українців (71%) останнім часом відчували стрес – через повномасштабну війну, фінансові складнощі, соціально-політичну ситуацію в країні, стан здоров’я та робочі проблеми. Лише кожен п’ятий з опитаних громадян (21%) не помітив у своєму житті сильної знервованості.

Згідно з дослідженням, проведеним Gradus Research, серед аспектів війни, які викликають стрес в українців, на першому місці – фактор безпеки близьких (63%). Також серед інших причин:

42% – бояться втратити джерело доходу або роботу

37% – страшить ризик смерті та втрати майна

32% – турбує розлука з рідними

24% – переживають через ймовірність отримати поранення

Дослідження «Психічне здоров’я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни» проведено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської з розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?

Прочитати дослідження повністю можна за посиланням https://bf.in.ua/turbota

#Тияк

Комунікаційна кампанія «Ти як?» є одним із ключових «пазлів» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується в Україні за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

«Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV. ЧАС ВІЙНИ

Возможно, это изображение текст «причини стресу в украёнцив п.д час вi̇йни безпека безпекаблизьких близьких втрата джерела доходу/роботи 63% ризик смерт та втрата майна 42% розлука 3 рдними 37% ризик отримати поранення 32% 24% ss опитуванням Gradus Research тияк? ти Pp 2주 Gradus Resecrch Compony»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь