Криничненська територіальна громада

Болградського району Одеської області

Кожен українець і українка може вийти на пенсію після того, як йому виповниться 60 років

Дата: 13.12.2023 10:55
Кількість переглядів: 31

КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ І УКРАЇНКА МОЖЕ ВИЙТИ НА ПЕНСІЮ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ЙОМУ АБО ЇЙ ВИПОВНИТЬСЯ 60 РОКІВ

Сьогодні (у 2023 р.) у більшості випадків (крім визначених законодавством винятків) право на це мають люди, чий страховий стаж є більшим за 30 років. Проте до 2028 року він щорічно змінюватиметься.

⚠️ «Страховий стаж» – це не той період, упродовж якого людина фактично працювала, а той, протягом якого роботодавець сплачував за неї до Пенсійного фонду. Значення має і сума відрахувань. Періоди трудової діяльності (робота, військова служба тощо), набуті людиною до 1 січня 2004 р, також включаються (зараховуються) до страхового стажу.

🔎 Тож скільки страхового стажу необхідно для призначення пенсії за віком у 2024 році?

Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» тривалість страхового стажу, що дає право призначити пенсію за віком у 2024 році, становить:

☛ після досягнення віку 60 років – не менше 31 року;

☛ після досягнення віку 63 роки – не менше 21 року;

☛ після досягнення віку 65 років – не менше 15 років.

Возможно, это изображение текст

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь